null

Luc Matthys

Voorzitter

tel: +32 (0)486 14 26 73
luc.matthys@fcassenede.be

null

Christof Hennion

Hoofd sponsoring en bestellingen / ondervoorzitter

tel: +32 (0)478 39 40 30
christof.hennion@fcassenede.be

null

Steven Van Hamme

Gerechtigde correspondent en administratie

tel: +32 (0)468 28 85 77
steven.van.hamme@fcassenede.be

null

Jef Nuyts

Kantine

jef.nuyts@fcassenede.be

null

Kris Hinssen

Verantwoordelijke sportief beleid en communicatie

Eerste ploeg – dames – reserven
tel: +32 (0)476 32 90 69
kris.hinssen@fcassenede.be

null

Koen Vermeulen

Verantwoordelijke jeugdwerking

van U6 t/m U17
tel: +32 (0)473 59 07 97
koen.vermeulen@fcassenede.be

null

Frederik Buysse

accommodatie en terreinen

tel: +32 (0)496 68 23 33
frederik.buysse@fcassenede.be

null

Ruben Vernaeve

sponsoring & evenementen

tel: +32 (0)499 34 40 27
ruben.vernaeve@fcassenede.be

null

Stijn de Walsche

sponsoring & evenementen

tel: +32 (0)474 58 31 81
stijn.de.walsche@fcassenede.be

null

Niko Hinssen

Evenementen

tel: +32 (0)476 48 93 13
niko.hinssen@fcassenede.be

null

Andy Wauters

Evenementen

tel: +32 (0)474 49 67 22
andy.wauters@fcassenede.be

null

Noël Verweire

Verantwoordelijke kantine

tel: +32 (0)9 373 80 40

null

William Van De Voorde

Afgevaardigde fanion

tel: +32 (0)498 07 94 13
william.van.de.voorde@fcassenede.be

ANDERE MEDEWERKERS

null

Mariëlle Tielen

Evenementen en communicatie

marielle.tielen@fcassenede.be

null

Van de Velde Katleen

Verantwoordelijke Kledij

tel. +32(0)476 32 81 55
katleen.van.de.velde@fcassenede.be

MEDEWERKERS KANTINE & ONDERHOUD

null

Marizanne

Verantwoordelijke kassa
null

Nico

verantwoordelijke kantine

ONZE SPONSORS