De verklaring dat FC Assenede een voetbalclub is klopt. Maar FC Assenede is veel meer dan dat. Het is één grote rood-witte familie!

WIE IS WIE?

Ontdek op deze website wie de mensen zijn die de club dragen: de vrijwilligers, het bestuur, de trainers, spelers en alle anderen die een helpende hand lenen aan de club.

CLUBSHOP

Bestel je training, sporttas, sjaal, muts of hoodie, bedrukt met het FC Assenede-logo, rechtstreeks via onze clubshop en betaal bij afhaling! Je koopt er aan zeer voordelige prijzen!

SPONSORS

Er is geen voetbalclub mogelijk zonder de financiële hulp van de sponsors! Je vindt hier alle informatie over onze huidige sponsors of hoe je zelf sponsor kan worden.

ONZE TEAMS

WEDSTRIJDEN EERSTE ELFTAL

Uitslag vorige wedstrijd

FC Assenede – FC Poesele
1 – 1

Onze volgende wedstrijd

Zaterdag 17 december 2022 – 19:30
FCSJ Sleidinge – FC Assenede
(ref: Verhelle Kenneth)

NIEUWS

RANGSCHIKKING

2 PROVINCIALE A

#PLOEGMATWINVERGELPTN
1FC St.-Martens-Latem15123036
2FCG St-Laureins15112235
3FC Destelbergen A14102232
4LS Merendree1585226
4FC Lembeke1484226
6Zeveren Sportief1586125
6KSKDJ Lovendegem1485125
8VK Knesselare1577122
9FC Assenede1553722
10FC Poesele1546517
11FCSJ Sleidinge1447315
12VSV Gent1537514
13SVK Maldegem1438312
14FCE Meetjesland1521039
14SK Bellem1521039
16VV Sparta Ursel1421206

KOOP JE SPORTKLEDIJ VIA DE LEDENSHOP!


FC Assenede presenteert u de volledige catalogus van Hummel sportswear via haar eigen website! Meer nog, alle leden kunnen artikelen bestellen via deze shop aan sterk verminderde prijzen en steunen er meteen ook de club mee! Je kan zelfs je kleding laten bedrukken met het clublogo! Ga snel eens kijken en laat je verrassen door het uitgebreide aanbod!


Opgelet! Verwar de ledenshop niet met de clubshop! In de clubshop verkopen we alleen trainings en sportzakken, bedrukt met het clublogo, en mutsen, sjaals en hoodies voor de supporters.

ONZE SPONSORS