De verklaring dat FC Assenede een voetbalclub is klopt. Maar FC Assenede is veel meer dan dat. Het is één grote rood-witte familie!

WIE IS WIE?

Ontdek op deze website wie de mensen zijn die de club dragen: de vrijwilligers, het bestuur, de trainers, spelers en alle anderen die een helpende hand lenen aan de club.

CLUBSHOP

Bestel je training, sporttas, sjaal, muts of hoodie, bedrukt met het FC Assenede-logo, rechtstreeks via onze clubshop en betaal bij afhaling! Je koopt er aan zeer voordelige prijzen!

SPONSORS

Er is geen voetbalclub mogelijk zonder de financiële hulp van de sponsors! Je vindt hier alle informatie over onze huidige sponsors of hoe je zelf sponsor kan worden.

ONZE TEAMS

WEDSTRIJDEN EERSTE ELFTAL

Uitslag vorige wedstrijd

FC Poesele – FC Assenede
2 – 4

Onze volgende wedstrijd

Zondag 11 februari 2024 – 14:30
FC Assenede – LS Merendree
(ref: De Ketelaere Andy)

NIEUWS

kipfestijn

Op zondag 30 april nodigt FC Assenede jullie uit naar zijn kipfestijn. Lekker smullen met…

Lees verder

Zomerstage 2023

Fc Assenede & Sparta Foot en Techniek organiseren terug hun populaire zomerstage. Snel inschrijven is…

Lees verder

RANGSCHIKKING

2 PROVINCIALE A

#PLOEGMATWINVERGELPTN
1Evergem 202019142345
2FCG St-Laureins19134241
3KVV Laarne Kalken19112639
4FCSJ Sleidinge19125238
5FCE Meetjesland19115336
6LS Merendree1998229
7FC Assenede1988327
8KSKDJ Lovendegem1976627
8VK Knesselare1976627
10SVK Maldegem1989226
11SV Zaffelare1978425
12FC Poesele19611220
13SK Lochristi19413214
13KFC Sint-Kruis Winkel19413214
15VSV Gent19414113
16FC Dynamo Beervelde19314211

KOOP JE SPORTKLEDIJ VIA DE LEDENSHOP!


FC Assenede presenteert u de volledige catalogus van Hummel sportswear via haar eigen website! Meer nog, alle leden kunnen artikelen bestellen via deze shop aan sterk verminderde prijzen en steunen er meteen ook de club mee! Je kan zelfs je kleding laten bedrukken met het clublogo! Ga snel eens kijken en laat je verrassen door het uitgebreide aanbod!


Opgelet! Verwar de ledenshop niet met de clubshop! In de clubshop verkopen we alleen trainings en sportzakken, bedrukt met het clublogo, en mutsen, sjaals en hoodies voor de supporters.

ONZE SPONSORS